Ekspres do kawy Ascaso Steel Duo PID
Wideo 14Zdjęcia 3 |
Ascaso Steel Duo PID |
|
Elektroniczne sterowanie do regulacji ciśnienia, temperatury wody i pary
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ascaso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ascaso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ascaso Steel Duo PID
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres kolbowy Ascaso Steel Duo PID V2 - czarny | 6 999 zł |
Ekspres kolbowy Ascaso Steel Duo PID V2 - biały | 6 299 zł |
Ekspres kolbowy Ascaso Steel Duo PID V2 - biały | 6 299 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →