Ekspres do kawy Ascaso Dream PID
Wideo 11Zdjęcia 35 |
Ascaso Dream PID |
|
Podświetlany zbiornik na wodę.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ascaso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ascaso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ascaso Dream PID
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ascaso dream PID czarna maszyna do sitodruku 8435172615486 | 8 012 zł |
Ekspres kolbowy Ascaso Dream PID Love Red - czerwony | 4 599 zł |
Ekspres do kawy ASCASO DREAM PID Dark Black | 5 849 zł |
Ascaso Dream PID biała maszyna do sitka DR-549 | 7 036 zł |
Ekspres do kawy ASCASO DREAM PID Anthracite | 5 849 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →