Dżezwa elektryczna Arzum Okka Minio OK004
Zdjęcia 9 |
Arzum Okka Minio OK004 |
|
Ochrona przed wyciekaniem kawy
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Arzum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Arzum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Arzum Okka Minio OK004
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Arzum OKKA Minio ekspres do kawy 1-4 filiżanki 300 ml system ochrony przed | 418 zł |
Ekspres przelewowy Arzum Okka Minio Czarno-srebrny | 469 zł |
Arzum OKKA Minio OK004-D turecki ekspres do kawy dzbanek do kawy z systeme | 279 zł |
Arzum OK004 Turkish coffee maker OK004-N | 279 zł |
Arzum Okka OK0010 Okka Ekspres Do Tureckiej Kawy 480 W Czarno/Miedziany OK | 418 zł |
pokaż 5 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Arzum Okka Minio OK004:
- Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa gotowości kawy
PolecamyPorównaj w tabeli →