Dżezwa elektryczna Arzum Okka OK007
Zdjęcia 4 |
Arzum Okka OK007 |
|
Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa gotowości kawy.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Arzum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Arzum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Arzum Okka OK007
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Arzum Okka OKKA Grandio Duo turecki ekspres do kawy mokka pojemność 10 fil | 1 651 zł |
Ekspres przelewowy Arzum Okka OK007-C | 1 165 zł |
Arzum Okka Grandio Duo ekspres do kawy mokka czarny chrom pojemność filiża | 1 014 zł |
Ekspres przelewowy Arzum Okka OK007-B | 1 006 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →