Кавоварка Arzum Okka OK001
Відео 1Фото 14 |
Arzum Okka OK001 |
|
Автоматична гейзерна кавоварка для приготування класичного турецької кави на 1 або 2 чашки. Можливість регулювання об'єму напою і включення режиму більш тривалого варіння для отримання традиційної кави.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arzum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arzum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arzum Okka OK001
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Automat do mokki arzum Okka OK001 | 1 150 zł |
Arzum OK001w OKKA-OK001 Okka Turkish ekspres do kawy biały aluminium biały | 1 150 zł |
arzum Okka Elektryczny ekspres do kawy Czarny Miedziany OK001 | 1 590 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →