Електротурка Arzum Okka Minio OK004
Фото 9 |
Arzum Okka Minio OK004 |
|
Захист від протікання кави
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arzum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arzum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arzum Okka Minio OK004
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Arzum OKKA mini ekspres do kawy 1-4 filiżanki 300 ml system ochrony przed | 279 zł |
Ekspres przelewowy Arzum Okka Minio Czarno-brązowy | 435 zł |
Arzum OKKA Minio ekspres do kawy 1-4 filiżanki 300 ml system ochrony przed | 347 zł |
Arzum OKKA Minio OK004-D turecki ekspres do kawy dzbanek do kawy z systeme | 279 zł |
Arzum OK004 Turkish coffee maker OK004-N | 279 zł |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості кавоварки Arzum Okka Minio OK004:
- Світлова і звукова індикація готовності кави
РекомендуємоПорівняти в таблиці →