Електротурка Arzum Okka OK007
Фото 4 |
Arzum Okka OK007 |
|
Світлова та звукова індикація готовності кави.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arzum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arzum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arzum Okka OK007
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Arzum Okka OKKA Grandio Duo turecki ekspres do kawy mokka pojemność 10 fil | 1 651 zł |
Ekspres przelewowy Arzum Okka OK007-C | 1 165 zł |
Arzum Okka Grandio Duo ekspres do kawy mokka czarny chrom pojemność filiża | 1 014 zł |
Ekspres przelewowy Arzum Okka OK007-B | 1 006 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →