Uchwyt ścienny ART AR-74
ART AR-74 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ART 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ART.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ART AR-74
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ART RAMT AR-74 Holder AR-74 for LCD/LED TV 19-50 35kg reg Pionowy/Poziom | 58 zł |
ART AR-74 35 kg 50" 100 x 100 mm | 111 zł |
Uchwyt ART do TV 19-50 cali AR-74 | 100 zł |
Uchwyt do telewizora ART 19-50" AR-74 | 79 zł |
Uchwyt ART do TV 19-50 cali AR-74 | 100 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →