Uchwyt ścienny ART AR-48
Zdjęcia 10 |
ART AR-48 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ART 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ART.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ART AR-48
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ART AR-48 40 kg 60" 200 x 200 mm | 79 zł |
Uchwyt do telewizora LCD/LED 26-60 cala 40KG regulowany w pionie wieszak | 35 zł |
Uchwyt ART do TV 26-60 cali AR-48 | 49 zł |
Uchwyt do telewizora ART AR-48 | 59 zł |
Uchwyt ART do TV 26-60 cali AR-48 | 49 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →