Latarka ArmyTek Prime C2 Pro Magnet USB Warm (F08101W)
Zdjęcia 12 |
ArmyTek Prime C2 Pro Magnet USB Warm |
|
Wprowadzona latem 2022 roku kompaktowa latarka ArmyTek rozszerzyła linię Prime i jest pozycjonowana jako uniwersalne rozwiązanie. Modelem mogą zainteresować się przedstawiciele organów ścigania, pasjonaci outdooru, właściciele warsztatu samochodowego czy warsztatu samochodowego. Etui do przechowywania, klips do zawieszania i wbudowany magnes są dostępne dla różnych scenariuszy zastosowań.
Ta ostatnia pozwoli mocować urządzenie na metalowych powierzchniach, a także podłączyć ładowarkę magnetyczną z portem USB. Latarka ArmyTek Prime C2 Pro Magnet USB Warm pracuje na diodzie Cree XHP50.2, która charakteryzuje się wysoką jasnością szczytową (strumień świetlny 2230 lumenów), zrównoważonym kątem świecenia (120 stopni) oraz akceptowalnym zasięgiem świecenia (do 121 metrów). ). Użytkownicy mają do dyspozycji 6 ustawień mocy i jeden dodatkowy tryb stroboskopowy. Model zasilany jest wbudowaną baterią 18650. Jego pełna pojemność to 3200 mAh, co zapewni solidną żywotność baterii do 4800 godzin (200 dni) przy minimalnej jasności. Metalowa obudowa jest dość kompaktowa (mniej niż 12 cm długości), nie boi się wody (IP68), wstrząsów ani upadków.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ArmyTek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ArmyTek.
Kup ArmyTek Prime C2 Pro Magnet USB Warm
Wszystkie ceny 7 →Armytek Latarka Armytek Prime C2 Pro Magnet USB Warm | 339 zł |
Latarka EDC Armytek Prime C2 Pro Magnet USB Warm-ciepłe | 267 zł |
Latarka LED Armytek Prime C2 PRO Magnet-USB Warm (ciepłe światło) | 362 zł |
Armytek Latarka PRIME C2 PRO MAGNET USB Warm | 342 zł |
Latarka Armytek Prime C2 Pro Magnet USB Warm | 359 zł |
Latarka Armytek Prime C2 Pro v4 Magnet USB Ciepły 2230 lm RATY 0 | PayPo | | 286 zł |
Latarka Armytek PRIME C2 PRO MAGNET USB Warm | 342 zł |