Latarka ArmyTek Dobermann Pro Magnet USB (F07501C)
Wideo 2Zdjęcia 15 |
ArmyTek Dobermann Pro Magnet USB |
|
Jedna z niewielu latarek taktycznych, która może posłużyć jako dobry wybór, także podczas polowań pod wodą. Obudowa o szczelności IP68 jest przystosowana do zanurzenia w wodzie na głębokość do 25 metrów na maksymalnie 5 godzin. Żarówka LED Cree XHP35 HI działa w ciepłym zakresie temperatur i zapewnia delikatny blask. Zwiększona jasność (do 1500 lm) pozwala wiązce prześwitywać na odległość do 368 m.
Wiązka światła jest wąska, plamka wynosi 10 m na każde 100 m odległości. Ręczna latarka taktyczna ArmyTek Dobermann Pro Magnet USB ma całkowicie metalową konstrukcję wykonaną z wytrzymałego aluminium lotniczego. Korpus oświetlacza otrzymał antyrefleksyjną powłokę tytanową. Zamiast klasycznej ramki, głowica lampy została wyposażona w efektowną krawędź, która skutecznie i bezpiecznie zmiażdży szklane powierzchnie.
Przycisk ma kombinowaną konstrukcję. Znajduje się w nim elektroniczny włącznik pozwalający na cichą regulację podświetlenia. Wypukła część przycisku została zaprojektowana tak, aby wygodnie włączać światło dłonią. Do latarki można osobno dokupić zarówno uchwyt pod lufę, jak i przycisk zdalnego włącznika. Do autonomicznego zasilania zastosowano wymienny akumulator 18650. Można zastosować akumulator o wysokim prądzie ładowania, do 10 A.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ArmyTek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ArmyTek.
Kup ArmyTek Dobermann Pro Magnet USB
Wszystkie ceny 12 →Armytek Nowa latarka taktyczna LED Dobermann Pro zimna biel 1500 lm F07501 | 453 zł |
Latarka Armytek Latarka taktyczna Armytek Dobermann PRO MAGNET USB | 450 zł |
Latarka Taktyczna Armytek Dobermann Pro Magnet USB White 1400 lumenów | 450 zł |
Armytek Latarka Taktyczna Dobermann Pro Magnet USB Barwa Zimna | 418 zł |
Armytek - Latarka taktyczna Dobermann Pro - Biała Magnet USB - 1500 lumenó | 444 zł |