Ліхтарик ArmyTek Prime C2 Pro Magnet USB Warm (F08101W)
Фото 12 |
ArmyTek Prime C2 Pro Magnet USB Warm |
|
Представлений влітку 2022 компактний ліхтарик торгової марки ArmyTek поповнив лінійку Prime і позиціонується як універсальне рішення. Модель може зацікавити представників силових структур, любителів активного відпочинку, власників автомайстерні чи гаража з машиною. Для різних сценаріїв застосування є чохол для зберігання, кліпса для підвішування та вбудований магніт. Останній дозволить зафіксувати пристрій на металевих поверхнях, а також підключити магнітний зарядний пристрій з USB-портом.
Ліхтарик ArmyTek Prime C2 Pro Magnet USB Warm функціонує на діоді Cree XHP50.2, що характеризується високою піковою яскравістю (світловий потік 2230 люменів), збалансованим кутом світіння (120 градусів) та прийнятною дальністю освітлення (до 121 метра). Користувачам доступні 6 регулювань потужності та один допоміжний режим стробоскопа. Живиться модель від вбудованого акумулятора типорозміру 18650. Його повна ємність дорівнює 3200 мАгод, що забезпечить солідний запас автономної роботи до 4800 годин (200 днів) на мінімальній яскравості світла. Корпус з металу досить компактний (менше 12 см завдовжки), не боїться води (IP68), ударів чи падінь.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArmyTek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArmyTek.
Купити ArmyTek Prime C2 Pro Magnet USB Warm
Усі ціни 6 →Armytek Latarka Armytek Prime C2 Pro Magnet USB Warm | 339 zł |
Latarka EDC Armytek Prime C2 Pro Magnet USB Warm-ciepłe | 267 zł |
Latarka LED Armytek Prime C2 PRO Magnet-USB Warm (ciepłe światło) | 362 zł |
Latarka Armytek Prime C2 Pro Magnet USB Warm | 359 zł |
Latarka Armytek Prime C2 Pro v4 Magnet USB Ciepły 2230 lm RATY 0 | PayPo | | 286 zł |
Latarka Armytek PRIME C2 PRO MAGNET USB Warm | 342 zł |