Akumulator Samsung INR18650-35E 3500 mah 10 A
Samsung INR18650-35E 3500 mah 10 A duża pojemnośćwysokoprądowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung INR18650-35E 3500 mah 10 A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung INR18650-35E 3,6V - 3,7V 3500 mAh Li-ion | 30 zł |
AKUMULATOR LI-ION BAT-INR18650-35E/AKU 3.6V SAMSUNG | 46 zł |
Akumulator 18650 3500mAh 8A INR18650-35E Samsung | 43 zł |
Samsung Akumulator Inr18650-35E 3,6V - 3,7V 3500 Mah Li-Ion (Biegun Dodatn | 35 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →