Akumulator Samsung INR18650-30Q 3000 mAh 15 A
Samsung INR18650-30Q 3000 mAh 15 A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung INR18650-30Q 3000 mAh 15 A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Akumulator Inr18650-30Q 3000Mah 3,6V - 3,7V Li-Ion Z Blaszkami | 33 zł |
Samsung Akumulator Inr 18650-30Q 3,6V - 3,7V 3000Mah Li-Ion (Biegun Dodatn | 35 zł |
AKUMULATOR LI-ION BAT-INR18650-30Q/AKU 3.6V SAMSUNG | 53 zł |
Samsung INR18650-30Q 3,6V - 3,7V 3000mAh (15 A) | 30 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →