Wkład do filtra wody Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 12x
Zdjęcia 4 |
Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 12x |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aquaphor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aquaphor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 12x
Ceny na Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 12x |
---|---|---|---|---|
Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 1x | od 15 zł | 2 oferty | ||
Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 3x | od 39 zł | 2 oferty | ||
Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 4x | od 53 zł | 5 oferty | ||
Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 6x | od 47 zł | 2 oferty | ||
Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 12x | od 252 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →