Wkład do filtra wody Aquaphor K3-KH-K7
Aquaphor K3-KH-K7 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aquaphor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aquaphor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aquaphor K3-KH-K7
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komplet 3 wkładów do Aquaphor Kryształ H, K3 Kh K7 | 173 zł |
Filtr Podzlewowy Do Uzdatniania Wody Z Kranem K3 Kh K7 - Zestaw 3 Szt. | 429 zł |
Zestaw 3 wkładów filtrujących Aquaphor K3, KH, K7 | 170 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →