Wkład do filtra wody BRITA Maxtra+ Universal 6x
BRITA Maxtra+ Universal 6x |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BRITA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BRITA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BRITA Maxtra+ Universal 6x
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wkład filtrujący do dzbanka Brita Maxtra 6 szt. | 117 zł |
Filtr Brita Maxtra Pro Pure Performance 6 sztuk | 117 zł |
6 Sztuki Wkład Filtr Brita Maxtra Plus+ Oryginalne | 118 zł |
Modyfikacje BRITA Maxtra+ Universal 6x
Ceny na BRITA Maxtra+ Universal 6x |
---|---|---|---|---|
BRITA Maxtra+ Universal 1x | od 20 zł | 1 oferta | ||
BRITA Maxtra+ Universal 3x | od 69 zł | 2 oferty | ||
BRITA Maxtra+ Universal 4x | od 84 zł | 4 oferty | ||
BRITA Maxtra+ Universal 6x | od 117 zł | 4 oferty | ||
BRITA Maxtra+ Universal 12x | od 239 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →