Картридж для води BRITA Maxtra+ Universal 6x
BRITA Maxtra+ Universal 6x |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRITA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRITA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRITA Maxtra+ Universal 6x
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wkład filtrujący do dzbanka Brita Maxtra 6 szt. | 117 zł |
Filtr Brita Maxtra Pro Pure Performance 6 sztuk | 117 zł |
6 Sztuki Wkład Filtr Brita Maxtra Plus+ Oryginalne | 118 zł |
Модификації BRITA Maxtra+ Universal 6x
Ціни на BRITA Maxtra+ Universal 6x |
---|---|---|---|---|
BRITA Maxtra+ Universal 1x | від 20 zł | 1 пропозиція | ||
BRITA Maxtra+ Universal 3x | від 69 zł | 2 пропозиції | ||
BRITA Maxtra+ Universal 4x | від 84 zł | 4 пропозиції | ||
BRITA Maxtra+ Universal 6x | від 117 zł | 4 пропозиції | ||
BRITA Maxtra+ Universal 12x | від 239 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →