Wkład do filtra wody Aquaphor City 2x
Aquaphor City 2x |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aquaphor City 2x
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wkład do butelki filtrującej Aquaphor City 2 szt. | 21 zł |
AQUAPHOR WKŁAD DO BUTELKI 2SZT | 23 zł |
Florina ZESTAW WKŁADÓW 2SZT. DO BUTELKI CITY - AQU | 51 zł |
4x Filtr zapasowy do wody do butelki Aquaphor City | 46 zł |
Modyfikacje Aquaphor City 2x
Ceny na Aquaphor City 2x |
---|---|---|---|---|
Aquaphor City 2x | od 21 zł | 4 oferty | ||
Aquaphor City 4x | od 46 zł | 2 oferty | ||
Aquaphor City 6x | od 68 zł | 1 oferta | ||
Aquaphor City 10x | od 114 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →