Wkład do filtra wody Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 6x
Zdjęcia 4 |
Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 6x |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 6x
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
12 x Wkłady Filtrujące Wodę Aquaphor Maxfor B25 Wkład Filtrujący do Dzbank | 114 zł |
4x Maxfor filtr wody B100-25 Aquaphor Brita Maxtra | 47 zł |
Filtr do dzbanka Aquaphor Maxfor Mg x 6 szt. | 66 zł |
Aquaphor Maxfor B25 wkład filtrujący do dzbanka x6 | 60 zł |
Wkład filtrujący filtr Aquaphor Maxfor Mg 6 szt. | 66 zł |
Wkład filtrujący filtr Aquaphor Maxfor x 24 szt.. | 228 zł |
Modyfikacje Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 6x
Ceny na Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 6x |
---|---|---|---|---|
Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 1x | od 15 zł | 2 oferty | ||
Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 3x | od 39 zł | 2 oferty | ||
Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 6x | od 47 zł | 6 oferty | ||
Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 4x | od 53 zł | 4 oferty | ||
Aquaphor Maxfor+ Mg 2+ 12x | od 252 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →