Wkład do filtra wody Aquaphor A5
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Aquaphor A5 1 szt.2 szt. |
|
Wzbogaca wodę w magnez
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aquaphor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aquaphor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aquaphor A5
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AQUAPHOR A5 wkład filtra wody biały 14 B182 | 16 zł |
Wkład filtrujący Aquaphor A5 Mg | 16 zł |
Wkład filtrujący do wody A5, 1 szt. | 17 zł |
Wkład filtrujący Aquaphor A5 Mg+ 1 szt. | 19 zł |
Wkład filtrujący Aquaphor do dzbanków - A5H - do wody twardej | 20 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Aquaphor A5
Ceny na Aquaphor A5 |
---|---|---|---|---|
Aquaphor A5 | od 15 zł | 11 oferty | ||
Aquaphor A5-2 | od 33 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →