Laptop Apple MacBook Air 2022 [MLY23]
Wideo 22Zdjęcia 37 | od 6 166 do 7 540 zł Porównaj ceny 9 →Wyświetlacz:13.6 ", 2560x1664 Procesor:Apple M2, 3.49 GHz Karta graficzna:M2 10-Core Pamięć RAM:8 GB Dysk:SSD, 512 GB System operacyjny:MacOS Waga laptopa:1.24 kg |
Modyfikacje Apple MacBook Air 2022 56
Dane techniczne
Apple MacBook Air 2022 [MLY23] |
|
Zaktualizowany procesor M2, czterogłośnikowy system audio, magnetyczny port ładowania MagSafe 3, procesor multimediów H.264, akceleracja sprzętowa HEVC, ProRes i ProRes RAW.
10-rdzeniowy procesor graficzny.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zawiera: kabel ładujący USB-C/MagSafe 3 (2m), zasilacz USB-C 35W.
Gdzie kupić Apple MacBook Air 2022 [MLY23]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop APPLE MacBook Air 13.6" Retina M2 8GB RAM 512GB SSD macOS Księżycow | 6 200 zł |
Apple MacBook Air 13,6" M2 8GB RAM 512GB Dysk macOS Księżycowa Poświata | 6 199 zł |
Laptop APPLE MacBook Air 13.6" Retina M2 8GB RAM 512GB SSD macOS Księżycow | 6 200 zł |
Apple Macbook Air 13´´ M2/8gb/512gb Ssd Złocisty Spanish QWERTY / EU Plug | 6 166 zł |
Laptop APPLE MacBook Air 13.6" Retina M2 8GB RAM 512GB SSD macOS Księżycow | 7 540 zł |
Laptop APPLE MacBook Air 13.6" Retina M2 8GB RAM 512GB SSD macOS Księżycow | 7 540 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy