Laptop Apple MacBook Pro 16 2021 [MK183]
Wideo 26Zdjęcia 17 | od 9 499 do 12 543 zł Porównaj ceny 5 →2021 rokPropojemna bateria+Ultra HD (4K)miniLED120 HzUSB4Wi-Fi 6szybkie ładowaniepodświetlenieczytnik linii papilarnych Wyświetlacz:16.2 ", 3456x2234 Procesor:Apple M1 Pro, 3.2 GHz Karta graficzna:M1 Pro 16-Core Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD, 512 GB System operacyjny:MacOS Waga laptopa:2.15 kg |
Modyfikacje Apple MacBook Pro 16 2021 6
Dane techniczne
Apple MacBook Pro 16 2021 [MK183] |
|
Wyświetlacz miniLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz,
uaktualniony procesor M1,
procesor do multimediów H.264, HEVC, ProRes i ProRes RAW z przyspieszeniem sprzętowym, system z sześciu głośników Hi-Fi.
Jest port HDMI, magnetyczny MagSafe 3 do ładowania, czytnik kart.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zawiera: kabel ładujący USB‑C/MagSafe 3 (2 m), zasilacz USB-C o mocy 140 W.
Gdzie kupić Apple MacBook Pro 16 2021 [MK183]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APPLE Laptop APPLE MacBook Pro 16 M1 16GB/512GB SSD/macOS Gwiezdna Szarość | 9 499 zł |
Laptop APPLE MacBook Pro 16.2" Retina M1 Pro 16GB RAM 512GB SSD macOS Gwie | 12 543 zł |
Apple Macbook Pro 16´´ M1 Pro/16gb/ 512gb Ssd Szary Spanish QWERTY / EU Pl | 11 837 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy