Laptop Apple MacBook Pro 14 2021 [MKGT3]
Wideo 42Zdjęcia 15 | od 8 799 do 11 793 zł Porównaj ceny 10 →2021 rokPropojemna bateria+miniLED120 HzUSB4Wi-Fi 6szybkie ładowaniepodświetlenieczytnik linii papilarnych Wyświetlacz:14.2 ", 3024x1964 Procesor:Apple M1 Pro, 3.2 GHz Karta graficzna:M1 Pro 16-Core Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD, 1024 GB System operacyjny:MacOS Waga laptopa:1.61 kg |
Modyfikacje Apple MacBook Pro 14 2021 3
Dane techniczne
Apple MacBook Pro 14 2021 [MKGT3] |
|
wyświetlacz miniLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz,
uaktualniony procesor M1,
procesor do multimediów H.264, HEVC, ProRes i ProRes RAW z przyspieszeniem sprzętowym, system z sześciu głośników Hi-Fi.
Jest port HDMI, magnetyczny MagSafe 3 do ładowania, czytnik kart.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zawiera: kabel ładujący USB ‑C / MagSafe 3 (2 m), zasilacz 96 W USB-C.
Gdzie kupić Apple MacBook Pro 14 2021 [MKGT3]
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop APPLE MacBook Pro 14.2" Retina M1 Pro 16GB RAM 1TB SSD macOs Srebrn | 10 000 zł |
Apple MacBook Pro 2021 14,2" M1 Pro 16GB RAM 1TB Dysk macOS Srebrny | 9 899 zł |
Laptop APPLE MacBook Pro 14.2" Retina M1 Pro 16GB RAM 1TB SSD macOs Srebrn | 10 000 zł |
Apple MacBook Pro 2021 14,2" M1 Pro 16GB RAM 1TB Dysk macOS Srebrny US | 9 999 zł |
Laptop APPLE MacBook Pro 14.2" Retina M1 Pro 16GB RAM 1TB SSD macOs Srebrn | 10 000 zł |
więcej ofert 5 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy