Akumulator C Ansmann maxE 2xC 4500 mAh
Ansmann maxE 2xC 4500 mAh duża pojemność |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ansmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ansmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ansmann maxE 2xC 4500 mAh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ANSMANN 2x Batterie ricaricabili stilo Baby C - 4500 mAh 12 V NiMH - Pila | 74 zł |
ANSMANN Batterier - 5035352 | 138 zł |
Ansmann Akumulator C / R14 4500mAh 2 szt. | 85 zł |
ANSMANN Akumulator C 4500 mAh NiMH 12 V - Baby C baterie do ponownego łado | 73 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →