Ładowarka do akumulatorów Newell Smart C4 Supra
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Newell Smart C4 Supra |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Newell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Newell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Newell Smart C4 Supra
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Newell Ładowarka Smart C4 Supra do akumulatorów NiMH/Li-Ion AF-A-NWLL-268 | 169 zł |
Ładowarka NEWELL Smart C4 Supra | 169 zł |
Newell Smart C4 Supra (w magazynie!) | 141 zł |
Ładowarka NEWELL Smart C4 Supra 14548 | 169 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →