Akumulator D Ansmann maxE 2xD 8500 mAh
Ansmann maxE 2xD 8500 mAh duża pojemność |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ansmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ansmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ansmann maxE 2xD 8500 mAh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ANSMANN 2x Batterie ricaricabili stilo Mono D - 8500 mAh 12 V NiMH - Pila | 145 zł |
Ansmann Akumulator MaxE D / R20 8500mAh 2 szt. | 145 zł |
Ansmann MaxE 8500 mAh Batteria/batteria ricaricabile Ni-MH NiMH universale | 161 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →