Kuchenka Amica 510GE3.33ZpQ W biały
Zdjęcia 6 |
Amica 510GE3.33ZpQ W biały |
|
Metalowa pokrywa płyty. Szuflada na naczynia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 510GE3.33ZpQ W biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Kuchnia gazowo-elektryczna 510GE3.33ZpQ(W) HWAMIKMA333ZPQW | 1 249 zł |
Amica Kuchnia gazowo-elektryczna 510GE3.33ZpQ(W) 53712 | 1 249 zł |
Kuchnia gazowo=elektryczna AMICA 54139 | 1 556 zł |
Amica Kuchnia gazowo-elektryczna 510GE3.33ZpQ(W) 53712 | 1 249 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna AMICA 510GE3.33ZpQ(W) | 1 195 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →