Zlewozmywak kuchenny Alveus R&R Rock 130 1090941 780x480
Zdjęcia 8 |
Alveus R&R Rock 130 1090941 595x475780x480 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus R&R Rock 130 1090941 780x480
Wszystkie ceny 92 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1203011 ROCK 130 Zlewozmywak Wbudowany granit kropelkowy Biały | 586 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Rock 130 1203055 Beż | 789 zł |
ALVEUS ROCK 130 zlewozmywak granitowy beżowy | 798 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Rock 130 1203055 Beż | 789 zł |
Alveus Rock 130 1203091 Granitowy Czarny | 619 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Alveus R&R Rock 130 1090941
Ceny na Alveus R&R Rock 130 1090941 |
---|---|---|---|---|
Alveus R&R Rock 30 595x475 | od 552 zł | 84 oferty | ||
Alveus R&R Rock 130 1090941 780x480 | od 586 zł | 93 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →