Zlewozmywak kuchenny Alveus Galeo 10 615x500 (1128552)
Zdjęcia 3 |
Alveus Galeo 10 |
|
Zasuwa i syfon mogą być sprzedawane oddzielnie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Galeo 10 615x500
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1128552 GALEO 10 Montaż zlewu kuchennego ze stali z ociekaczem Stal | 1 042 zł |
Alveus Galeo 10 1128552 Stalowy Srebrny | 1 269 zł |
Alveus Galeo 10 1128552 Stalowy Srebrny | 1 319 zł |
Zlew ALVEUS GALEO 10 SATYNA (1128552) | 1 229 zł |
GALEO 10 615x500 zlew wpuszczany | 1 231 zł |
Alveus Galeo 10 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 50x61,5 cm z ociekaczem | 1 259 zł |
Modyfikacje Alveus Galeo 10
Ceny na Alveus Galeo 10 |
---|---|---|---|---|
Alveus Galeo 10 615x500 | od 1 042 zł | 7 oferty | ||
Alveus Galeo 20 790x500 | od 534 zł | 8 oferty | ||
Alveus Galeo 30 860x500 | od 761 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →