Obudowa Akyga AK13BK czarny
Zdjęcia 11 |
Akyga AK13BK czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Akyga AK13BK czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa Midi ATX Akyga AK13BK 2x USB 30 czarna bez PSU | 171 zł |
Akyga AK13BK OB-AKY-031 | 150 zł |
Akyga Obudowa Akyga AK13BK (ATX, Micro ATX, Mini ATX, Mini ITX; kolor czar | 119 zł |
Obudowa Midi Tower AKYGA AK13BK | 189 zł |
Obudowa Akyga AK13BK | 112 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →