Блок живлення Xilence Performance C XP500R6
Xilence Performance C XP500R6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Performance C XP500R6
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xilence Performance C Series XP500 Zasilacz do komputera - 500 wat - 0 - b | 167 zł |
Zasilacz Xilence Performance C 500W (XN042) | 169 zł |
Zasilacz komputerowy XILENCE ATX 2.3, 500 W | 240 zł |
Xilence Performance Xp500r6 350w Power Supply Czarny XN042 | 170 zł |
Модификації Xilence Performance C
Ціни на Xilence Performance C |
---|---|---|---|---|
Xilence Performance C XP400R6 | від 138 zł | 4 пропозиції | ||
Xilence Performance C XP500R6 | від 167 zł | 5 пропозицій | ||
Xilence Performance C XP600R6 | від 191 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →