Szlifierka AEG WS 8-115 S (4935451293)
AEG WS 8-115 S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AEG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AEG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje AEG WS 8-115 S
Ceny na AEG WS 8-115 S |
---|---|---|---|---|
AEG WS 8-115 S | od 236 zł | 1 oferta | ||
AEG WS 8-125 S | od 275 zł | 2 oferty | ||
AEG WS 8-125 SK | od 230 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →