Szlifierka AEG WS 13-125 SXE (4935451309)
Zdjęcia 4 |
AEG WS 13-125 SXE bez walizkawalizka |
|
Model WS 13-125 SXE jest dostarczany bez etui, a model WS 13-125 SXEK jest dostarczany z etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AEG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AEG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AEG WS 13-125 SXE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AEG 4935451309 Szlifierka Kątowa WS 13-125 SXE 1300 W 18 V | 509 zł |
Szlifierka kątowa AEG Powertools WS 13-125SXE 4935451309 | 445 zł |
Szlifierka kątowa przewodowa 125 mm 1300W WS13-125SXE AEG | 509 zł |
Modyfikacje AEG WS 13-125 SXE
Ceny na AEG WS 13-125 SXE |
---|---|---|---|---|
AEG WS 13-125 SXE | od 445 zł | 3 oferty | ||
AEG WS 13-125 SXEK | od 539 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →