Czajnik elektryczny Adler AD 1341 2200 W 1.7 l biały
Zdjęcia 8 |
Adler AD 1341 2022 rokzdejmowana pokrywa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1341 2200 W 1.7 l biały
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ADLER AD 1341 czajnik metalowy 17 l STRIX 2200 W czajnik elektryczny czajn | 134 zł |
Adler AD 1341 AGDM-CZAJ-ADL-021 | 139 zł |
Czajnik ADLER AD 1341 | 139 zł |
Czajnik ADLER AD 1341 | 139 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →