Projektor Acer X128HP (MR.JR811.00Y)
Zdjęcia 4 |
Wszechstronny i stosunkowo niedrogi projektor DLP z natywną rozdzielczością 1024x768 (proporcje obrazu 4:3) i pełną obsługą 3D. Producent pozycjonuje się jako niedrogi produkt w średniej kategorii cenowej. Pewnie radzi sobie z wyprowadzaniem prezentacji biznesowych i składaniem materiałów ilustracyjnych w placówkach edukacyjnych o dowolnym profilu i poziomie akredytacji. Może być używany w domu do celów rozrywkowych.
Wysokiej jakości matryca DMD amerykańskiej firmy Texas Instruments zapewnia lepsze oddawanie barw, wysoką klarowność obrazu i doskonały współczynnik wypełnienia pikseli, eliminując efekt „moskitiery”. Mocna wysokociśnieniowa lampa łukowa zapewnia imponującą maksymalną jasność (do 4000 lumenów), umożliwiając prowadzenie prezentacji w komfortowo oświetlonych salach lekcyjnych bez znacznego pogorszenia jakości obrazu.
Stworzona projekcja będzie wystarczająco jasna i nasycona nawet bez znacznego zaciemnienia pomieszczenia. Technologia Acer ColorSafe II chroni Acer X128HP przed blaknięciem kolorów, podczas gdy technologia LumiSense może automatycznie analizować każdą klatkę obrazu i niezależnie regulować jasność i kontrast, dzięki czemu nawet ciemne obszary obrazu są łatwo widoczne. Obiektyw obsługuje 1,1x zoom optyczny i pozwala na korekcję dużych zniekształceń pionowych/poziomych.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Kup Acer X128HP
Wszystkie ceny 17 →Acer X128HP - projektor DLP - UHP - przenośny - 3D - 4000 ANSI lumenów - X | 2 890 zł |
Acer Projektor X128HP DLP XGA/4000/20000:1/HDMI URACRDXX0000005 | 1 750 zł |
Acer X128HP PJ-ACR-322 | 1 529 zł |
Projektor ACER X128HP | 1 793 zł |
ACER X128HP DLP XGA/4000/20000:1/HDMI MR.JR811.00Y | 1 793 zł |