Projektor Acer P1557Ki (MR.JV511.001)
Zdjęcia 6 |
Uniwersalny projektor do wykonywania różnorodnych zadań - od banalnych prezentacji po oglądanie wydarzeń sportowych w Internecie. Acer P1557Ki wyposażony jest w system projekcyjny DLP z panelem 0,48". Jego rzeczywista rozdzielczość w pełni odpowiada formatowi ramki Full HD (1920x1080 pikseli), ale model jest w stanie przetwarzać panoramiczną rozdzielczość 1920x1200 pikseli. Urządzenie wykorzystuje technologię lampa UHP o maksymalnej jasności ponad 4500 ANSI -lumenów - projektor zapewnia wyraźną widoczność programów nawet przy świetle dziennym w zaciemnionych pomieszczeniach.Ogółem jest w stanie wyświetlić 1,07 miliarda odcieni kolorów, a autorski system Acer ColorBoost 3D odpowiedzialny za poprawę oddawania barw.
Przekątna emitowanego obrazu może wahać się od 31 do 300 cali przy umieszczeniu projektora w odległości od 1 do 7,5 m względem płaszczyzny ekranu. Model uzyskał zoom optyczny 1,3x, funkcję projekcji tylnej , system ręcznej korekcji trapezów pionowych (±40°).Główne porty przyłączeniowe urządzenia reprezentowane są przez dwa złącza HDMI w wersji 1.4. Dodatkowo projektor został wyposażony w 10-watowy głośnik mono.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Kup Acer P1557Ki
Wszystkie ceny 6 →Acer P1557Ki MR.JV511.001 | 3 153 zł |
Projektor ACER P1657Ki | 3 990 zł |
Projektor ACER P1657Ki MR.JV511.001 | 3 990 zł |
Acer P1557ki Dlp Projector Posrebrzany One Size / EU Plug MR.JV511.001 | 3 348 zł |
Acer P1557Ki - DLP 1080p Full HD 4500 ANSI lumenów HDMI USB projektor MR.J | 4 462 zł |