Laptop Acer Spin 5 SP514-51N [SP514-51N-56FJ] (NX.K08EP.002)
Zdjęcia 15 | od 4 199 do 5 100 zł Porównaj ceny 3 →2022 rokSpin (konwertowalne)konwertowalny 360°pojemna bateria+Intel Evoekran dotykowyDDR5SSD M.2USB4Wi-Fi 6Eszybkie ładowaniepodświetlenieczytnik linii papilarnychdobry sRGB Wyświetlacz:14 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Core i5, 1240P, 1.2 GHz Karta graficzna:Iris Xe Graphics G7 80EUs Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:1.3 kg |
Modyfikacje Acer Spin 5 SP514-51N 1
Dane techniczne
Acer Spin 5 SP514-51N [SP514-51N-56FJ] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wyposażony w akcelerometr.
Gdzie kupić Acer Spin 5 SP514-51N [SP514-51N-56FJ]
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop ACER Spin 5 SP514-51N 14" IPS i5-1240P 16GB RAM 512GB SSD Windows 1 | 5 100 zł |
Acer Spin 5 SP514-51N-56FJ 14" i5-1240P 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 | 4 199 zł |
Acer Spin 5 SP514-51N-56FJ 14" i5-1240P 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 | 4 199 zł |
Zamknij
Polecamy