Karm dla psów ACANA Senior Dog 2.27 kg
ACANA Senior Dog 2 kg 2.27 kg11.4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ACANA Senior Dog 2.27 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acana Heritage Senior Dog-2 KG BR51023 | 94 zł |
Acana Acana Senior 2 kg - sucha karma dla starszych psów 2kg | 80 zł |
Acana Heritage Senior Dog - sucha karma dla psa 2kg ACA22Acana Heritage Senior Dog - sucha karma dla starszych psów Produkty spod znaku ACANA (w tym również Acana Heritage Senior Dog... więcej) cechuje chęć bycia jak najbliżej naturalnej diety szarego wilka, który uznawany jest za przodka dzisiejszych psów domowych. Dlatego też oryginalna formuła marki ACANA HERITAGE opiera się o Biologicznie Odpowiednie Jedzenie . W związku z tym wszystkie składniki użyte do produkcji karmy pochodzą od lokalnych dla producenta farmerów, hodowców bydła czy rybaków. Niewątpliwie model ten opiera się na zaufaniu. Wierze w to że jakość oferowanych produktów w regionie, jest zawsze na najwyższym poziomie. Godnym uwagi jest fakt, iż wszystkie składniki potrzebne do produkcji karmy dostarczane są w proporcjach WholePrey™ (cała zdobycz), a co za tym idzie, niezbędne wartości odżywcze dostarczane są do organizmu w sposób najbardziej naturalny, nie wymagający dodatkowej, sztucznej suplementacji. Sucha karma dla psów starszych - senior Acana Senior Dog jest karmą dedykowaną dla psów starszych, powyżej 7 roku życia. Wynika to z faktu, iż jej formuła opracowana jest pod kątem starszych psów, tak aby zapewnić im zdrowie i świetną formę. Karma w 100% bezglutenowa, zawiera aż 65% mięsa co często stanowi dwukrotnie większą wartość niż w innych karmach specjalistyczny Miskakarmy.plZłóż skargę | 86 zł |
Acana Senior Dog 2 kg | 81 zł |
ACANA Senior 2 kgAby zapewnić odpowiedni poziom cukru we krwi, ACANA pozbawiona jest zbóż oraz węglowodanów prostych, zawartych w ryżu, tapioc... więceje czy ziemniakach a bogata jest w niskoglikemiczn Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 90 zł |
Acana, karma dla psów, Senior Dog, 2kgKarma sucha dla psa Acana Senior Dog 2kg Acana Senior Dog karma dla starszych psów Charakterystyka karmy: Acana Senior Dog z... więcejkurcząt, jaj i ryb powstała lekk... EmpikZłóż skargę | 80 zł |
Seria ACANA HeritagePorównaj w tabeli →
od 229 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 351 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 386 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (34%), flądra, jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 21 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (33%), flądra (3%), jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 299 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 71 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (33%), flądra (3%), jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (34%), flądra, jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 140 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (33%), flądra (3%), jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 80 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 80 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, warzywa, rośliny strączkowe, wątróbka drobiowa, jajka, jagody, klasa: holistyczna
od 20 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, warzywa, rośliny strączkowe, wątróbka drobiowa, jajka, jagody, klasa: holistyczna
od 184 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 78 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 256 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
Modyfikacje ACANA Senior Dog
Ceny na ACANA Senior Dog |
---|---|---|---|---|
ACANA Senior Dog 2.27 kg | od 80 zł | 6 oferty | ||
ACANA Senior Dog 11.4 kg | od 250 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 80 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 84 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: łosoś, dziczyzna, jagnięcina
od 74 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium