Karm dla psów ACANA Puppy Recipe 11.4 kg
ACANA Puppy Recipe 11.4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ACANA Puppy Recipe 11.4 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa ACANA Puppy 11.4 kgKarma dla psa ACANA Puppy zawiera pełnowartościow Electro.plZłóż skargę | 256 zł |
Karma dla psa ACANA Puppy 11.4 kgKarma dla psa ACANA Puppy zawiera pełnowartościow Avans.plZłóż skargę | 256 zł |
Acana Acana Puppy & Junior 11.4 kg - sucha karma dla szczeniąt i młodych pAcana Puppy & Junior 11.4 kg - sucha karma dla szczeniąt i młodych psów 11.4kg Max&mrau.plZłóż skargę | 256 zł |
Acana Puppy - sucha karma dla szczeniaka 11,4kg ACA1811Acana Puppy - sucha karma dla szczeniaków osiągających między 9kg, a 25kg w wieku dorosłym ACANA uważa, że wszystkie jej karm... więcejy (w tym również Acana Puppy) powinny być przygotowane wedle proporcji, jakie zadowolić by mogły przodka psa domowego, wilka szarego. Wynika to z faktu, że układ pokarmowy współczesnych psów jest zbudowany i działa tak jak u ich przodków. Pies tak jak wilk najlepiej zaspokaja swoje potrzeby żywieniowe gdy może spożyć całą zdobycz. Dlatego też narodziła się idea Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia , która jest oryginalną formułą marki ACANA HERITAGE. Przejawia się ona już na etapie dostawy składników niezbędnych do produkcji karmy. Wszystkie składniki dostarczane są w proporcjach WholePrey™ (cała zdobycz), czyli w idealnej i naturalnej proporcji. W związku z tym karmy suche ACANA nie wymagają dodatkowej, sztucznej suplementacji. Sucha karma dla szczeniaków Acana Puppy jest karmą dedykowaną dla szczeniaków, które jako psy dorosłe ważyć będą między 9kg, a 25kg. Z kolei skład karmy ma dostarczyć młodemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników, we właściwych proporcjach. Wszystko aby szczeniak mógł w pełni sił wkroczyć w życie dorosłego psa. Sucha karma dla szczeniaków marki ACANA jest bezglutenowa i zawiera aż 70% naturalnych składników pochodzenia zwierzęcego, takich jak mięso drobiu z wolnego wybiegu, ryby z ekologicznych, zrównoważonych połowów oraz jajka ściółkowe. Na uwagę zasługuje fakt iż 1/3 mięsa jakie zawiera karma, to mięso świeże. Co za tym, całość mięsa zawarta w proporcjach symulujących naturalną dietę, bez potrzeby sztucznej suplementacji: białko pochodzi z mięsa drobiu i ryb podroby zapewniają minerały i witaminy organizm o wapń i fosfor uzupełniają chrząstki i kości Cynk jest jedynym dodatkiem suplementowanym Najważniejsze cechy karmy Acana Puppy 70% karmy to mięso. Niemal 2 razy tyle co u innych producentów Wzbogaca organizm o chondroityne i glukozamine, składniki wzmacniające stawy i chrząstkę stawową u psów Nadaje sierści doskonały wygląd i gładkość dzięki naturalnym kwasom Omega 3 i Omega 6 Zróżnicowane źródła białka - indyk, kurczak, śledź, stornia Zalety karmy Acana wysoka zawartość mięsa dobrze zbilansowane dzięki proporcji WholePrey™ nie zawiera glutenu bogate źródło witamin i minerałów Inne produkty dla młodych psiaków i szczeniaków znajdziesz tutaj - Szczeniak Podstawowa karma sucha dla szczeniaków i junior Dostępne opakowania 340g, 2kg, 11,4kg, 17kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 306 zł |
Karma dla psa ACANA Puppy 11.4 kg 11400F1F201423K11400Karma dla psa ACANA Puppy zawiera pełnowartościow Mediaexpert.plZłóż skargę | 256 zł |
pokaż 3 oferty
Seria ACANA HeritagePorównaj w tabeli →
od 229 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 184 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 78 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 256 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 375 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 290 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 80 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 150 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 78 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 351 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 386 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (34%), flądra, jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 21 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (33%), flądra (3%), jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 299 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 71 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (33%), flądra (3%), jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (34%), flądra, jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 140 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (33%), flądra (3%), jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
Modyfikacje ACANA Puppy Recipe
Ceny na ACANA Puppy Recipe |
---|---|---|---|---|
ACANA Puppy Recipe 2 kg | od 80 zł | 4 oferty | ||
ACANA Puppy Recipe 6 kg | od 375 zł | 1 oferta | ||
ACANA Puppy Recipe 11.4 kg | od 256 zł | 8 oferty | ||
ACANA Puppy Recipe 17 kg | od 351 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium