Karm dla psów ACANA Wild Coast 11.4 kg
ACANA Wild Coast 11.4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ACANA Wild Coast 11.4 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acana Classics Wild coast per cani 97 kg 064992562120 | 251 zł |
Acana Acana Wild Coast 9,7 kg - sucha karma dla psów 9,7 kg | 233 zł |
Acana Classics Wild Coast - sucha karma dla psa 11,4kg ACA311Acana Classics Wild Coast - sucha karma dla psów oparta o białko ryb Najbardziej klasyczna z linii karm ACANA Classics, w któ... więcejrej wyróżnić można trzy "smaki": opartą o ryby - Acana Classics Wild Coast oraz dwie siostrzane, bazującą na kurczaku i indyku - Prairie Poultry , a także bogatą w jagnięcinie, wołowinę i wieprzowinę - Classic Red. Wszystkie karmy łączą te same zalety, wolne od glutenu, GMO i roślinnych koncentratów białkowych. Do tego ograniczone węglowodany do poziomu 30% i udział składników wedle proporcji WholePrey™ (cała zdobycz). Sucha karma dla psów dorosłych Acana Classics Wild Coast to karma która jest bogata w mięso, na 6kg karmy, wykorzystuje się 3kg mięsa. 1/3 to świeże mięso ryb takich jak śledź, flądra czy morszczuk. 2/3 to mięso tychże ryb, ale w formie dehydratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 255 zł |
Acana Wild Coast 11.4 kg | 237 zł |
Acana Classics Wild Coast Dog 9,7kg | 242 zł |
pokaż 3 oferty
Seria ACANA СlassicsPorównaj w tabeli →
od 300 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 217 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 330 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 247 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 184 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 310 zł
sucha karma, 14.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 250 zł
sucha karma, 9.7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
Modyfikacje ACANA Wild Coast
Ceny na ACANA Wild Coast |
---|---|---|---|---|
ACANA Wild Coast 2 kg | od 62 zł | 5 oferty | ||
ACANA Wild Coast 6 kg | od 183 zł | 1 oferta | ||
ACANA Wild Coast 11.4 kg | od 233 zł | 8 oferty | ||
ACANA Wild Coast 17 kg | od 330 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 217 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 247 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 3 rodzaje mięsa, owoce, warzywa, zioła, owies, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wołowina, warzywa, jagnięcina, jajka, dzik, jagody, klasa: super premium
od 197 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kaczka, bataty, warzywa, jajka, przepiórka, indyk, klasa: holistyczna
od 220 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 85% ryby, skrobia, chrząstka, jaja, dynia, gruszka, ananas, tymianek, kolendra, klasa: holistyczna
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium