Karm dla psów ACANA Senior Dog 11.4 kg
ACANA Senior Dog All Breed 11.4 kg 2.27 kg11.4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ACANA Senior Dog 11.4 kg
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ACANA Senior Dog 1 opakowanie 1 x 114 kg BR51011 | 386 zł |
Sucha karma ACANA Senior Dog dla starszych psów wszystkich ras 11.4 kg (00Sucha karma ACANA Senior Dog dla starszych psów wszystkich ras Acana Dog Senior to wyjątkowa karma dla starszych psów, która... więcejspełnia ich specjalne potrzeby żywieniowe w późniejszych latach życia. Wyróżnia się następującymi cechami: Bezzbożowa Formuła: Karma jest wolna od zbóż, co sprawia, że jest lepiej tolerowana przez psie układy pokarmowe. 65% Mięsa: Bogata w mięso kurczaka, indyka, ryb zimnowodnych i świeżych jaj, dostarcza pełnowartościow Rozetka.plZłóż skargę | 294 zł |
Acana Senior Recipé 11.4 kgDRY DOG FOOD ALL BREEDS, ADULT When it comes to ACANA® food for dogs, every ingredient matters. Thats why our Senior Recipe... więcejis thoughtfully crafted to help nurture your mature or senior dog. Rich with 65%1quality animal ingredients like fresh Canadian chicken and raw flounder balanced with 35% fruit, vegetables & botanicals, this recipe provides a balanced diet that will help maintain the health of your senior dog. With quality animal ingredients balanced with fruit, vegetables and botanicals delivered daily, every meal of ACANA Senior Recipe is like it came from the farmers market. 1st ingredient is fresh Canadian chicken. Our fresh ingredients use refrigeration as the sole method of preservation and our raw ingredients are frozen at their peak freshness. Balanced nutrition & fewer calories to help support a healthy weight and nurture your senior dog. Contains no grain ingredients2. Proudly crafted in Canada. Proshop.plZłóż skargę | 343 zł |
Acana, karma dla psów, Senior Dog, 11,4kg.Karma sucha dla psa Acana Senior Dog 11,4kg Naturalna sucha karma dla psów seniorów, ze świeżym mięsem kurczaka, bezzbożowa.... więcejCharakterystyka karmy: Acana Sen... EmpikZłóż skargę | 264 zł |
Karma dla psa ACANA Senior Dog Drób z jajkami i rybą 11.4 kgACANA Senior zawiera pełnowartościow Electro.plZłóż skargę | 310 zł |
pokaż 11 ofert
Seria ACANA HeritagePorównaj w tabeli →
od 229 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 20 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 192 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, warzywa, rośliny strączkowe, wątróbka drobiowa, jajka, jagody, klasa: holistyczna
od 256 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 79 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 191 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 75 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 268 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 150 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 75 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 20 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 351 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 380 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 239 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (34%), flądra, jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 19 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (33%), flądra (3%), jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
Modyfikacje ACANA Senior Dog
Ceny na ACANA Senior Dog |
---|---|---|---|---|
ACANA Senior Dog 2.27 kg | od 75 zł | 8 oferty | ||
ACANA Senior Dog 11.4 kg | od 250 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 275 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 320 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 197 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 196 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kaczka, bataty, warzywa, jajka, przepiórka, indyk, klasa: holistyczna
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 307 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 179 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 167 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 294 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 324 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: kurczak, kukurydza, ryż, kiełki kukurydzy, tłuszcz kostny, ziemniaki, klasa: super premium