A4Tech Bloody Q50
Wideo 2Zdjęcia 7 |
A4Tech Bloody Q50 Bloodywiele przycisków |
|
Plac mysz z symetrycznym obudową i połączenia przewodowego (długość kabla wynosi 1,8 m). Model jest przeznaczony nie tylko dla początkujących graczy, ale i dla zaawansowanych użytkowników. Manipulator wyposażony jest w dobrym optycznym sensorem A3050. Zakres rozdzielczości optyki wynosi 500-3200 dpi. Na budżetową przynależność modelu nawiązuje tylko częstotliwość odpytywania magistrali USB — 125 Hz.
Urządzenie wskazujące otrzymał 7 przycisków i kółka przewijania przewijanie. Mysz wyróżnia się dobrą trwałością. Przełączniki łatwo wytrzymują obciążenie do 10 mln kliknięć. Posiada wbudowaną lampę. Za łatwość poślizgu odpowiadają metalowe nóżki X ' Glide Pro, wytrzymałość przekracza 300 km Nóżki minimalizują opór podczas jazdy na podkładce do minimum. U tego ramienia jest szereg modyfikacji: Q80, Q81 i Q82. Wszystkie myszy z serii Q są podobne w sprzętowe, różnice dotyczą w przeważającej części tylko oryginalnego wykonania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A4Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A4Tech.
Kup A4Tech Bloody Q50
Wszystkie ceny 12 →A4 Tech Bloody Q50 A4TMYS45999 Mysz Komputerowa Czarny | 183 zł |
Mysz A4TECH BLOODY Q50 | 90 zł |
A4tech Bloody Q50 Czarny | 70 zł |
Mysz Przewodowa A4TECH A4TMYS45999 | 157 zł |