Klawiatura
A-Data XPG Summoner Silver Switch (SUMMONER4C-BKCWW)
Wideo 21 |
A-Data XPG Summoner Silver Switch |
|
Wstępna charakterystyka.
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data XPG Summoner
Ceny na A-Data XPG Summoner |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG Summoner Blue Switch | od 149 zł | 6 oferty | ||
A-Data XPG Summoner Red Switch | od 149 zł | 3 oferty | ||
A-Data XPG Summoner Silver Switch | od 370 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →