Klawiatura
A-Data XPG Summoner Red Switch
Wideo 21 |
A-Data XPG Summoner Red Switch Cherry MX Blue (Clicky)Cherry MX Red (Linear) |
|
Wstępna charakterystyka.
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG Summoner Red Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
XPG Summoner 5A RGB Cherry MX Red Grafitowo-czarny | 319 zł |
Klawiatura gamingowa XPG Summoner GB Cherry Red | 149 zł |
Klawiatura gamingowa XPG Summoner GB Cherry Red | 119 zł |
XPG Klawiatura gamingowa SUMMONER Red Switch GB SUMMONER5A | 260 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data XPG Summoner
Ceny na A-Data XPG Summoner |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG Summoner Blue Switch | od 119 zł | 8 oferty | ||
A-Data XPG Summoner Red Switch | od 119 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →