Зимова шина Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q
Відео 1Фото 6 |
Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q 225/65 R17 102 Q |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Купити Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q
Yokohama Ice Guard Studless G075 (225/65 R17 102Q) R1570 | 722 zł |
Yokohama Ice Guard Studless G075 ( 225/65 R17 102Q, Nordic compound ) R157 | 786 zł |
Yokohama Ice Guard Studless G075 ( 225/65 R17 102Q, Nordic compound ) | 796 zł |
Відсутність в японській внедорожной гуми шипів не завадило їй обзавестися впевненою керованістю не тільки на засніженому дорожньому полотні, але й на чистому льоду, за який шина чіпляється практично мертвою хваткою.
Впевнене зчеплення
Спрямований симетричний малюнок протектора покришки формує безліч зчіпних кромок, а додатковим ланкою в чіпкості шини за слизьке покриття виступають 3D-ламелі. По всьому периметру протектор исполосован зигзагоподібними радіальними каналами для кращого відведення талих снігових мас з плями контакту. У результаті шина забезпечує впевнену рулежку по засніженій дорозі і чутливо реагує на всі дії водія.
Губка
Заслуга відмінного зчеплення шини не тільки у великій кількості кромок, а ще й в особливому складі гумосуміші з поглинаючими мікробульбашками і білим гелем для боротьби з утворенням в плямі контакту водяної плівки. Вони діють подібно губці, знижуючи ризик прослизання покришки по обледенелому дорожньому покриттю.
Економічна витрата
За запевненням виробника, гальмівний шлях шини в порівнянні з попередником (Yokohama Geolandar I/T-S G073) вдалося зменшити більш ніж на 20 %. На ділі більш ефективне гальмування підтверджується на практиці як під час тестів шини на льоду, так і в реальних умовах зимової експлуатації. Додатково до всього іншого гума може похвалитися низьким опором коченню, що дозволяє зменшити кількість витраченого палива і залишити в гаманці більше грошей.
Модификації Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q
Ціни на Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q |
---|---|---|---|---|
Yokohama Ice Guard G075 225/65 R17 102Q | від 722 zł | 3 пропозиції |