Літня шина Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 95Y Mercedes-Benz
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 95Y Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 95Y Mercedes-Benz
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Advan Sport (V105) (255/40 R18 95Y) F5076 | 798 zł |
Yokohama Advan Sport (V105+) ( 255/40 R18 95Y MO ) F5076 | 832 zł |
Yokohama Advan Sport (V105+) ( 255/40 R18 95Y MO ) | 843 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 95Y Mercedes-Benz
Ціни на Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 95Y Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 95Y Mercedes-Benz | від 798 zł | 3 пропозиції | ||
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 95Y Run Flat | від 1 018 zł | 3 пропозиції | ||
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R18 99Y | від 853 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →