Квадрокоптер (дрон) Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2
Фото 7 |
Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2
Comboбазова
Політ:до 35 хв, швидкість 65 км/год
Зйомка відео:1920x1080 пікс 60 к/с, 3840x2160 пікс 30 к/с
Камера:вбудована, підвіс для стабілізації
Розміри:складаний
Вага:768 г
Максимальна висота польоту – 800 м. Швидкість набір висоти – до 5 м/с, зниження – до 4 м/с.
Від версії X8 SE 2020 відрізняється більш якісною камерою, 3 поколінням RokLink (10 км із затримкою 130 мс проти 8 км та 220 мс), інтеграцією RemoteID, потужнішим двигуном (висота польоту до 800 м проти 500 м, опір вітру рівня 8 ).
Всі характеристики
Характеристики Fimi X8 SE 2022 V2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dron FIMI X8 Se 2022 V2 Standard FIMI X8 SE 2022 V2 S | 2 499 zł |
Dron FIMI X8 SE 2022 V2 Standard | 2 826 zł |
Xiaomi Fimi X8 Se 2022 V2 Standard + Megafon | 2 499 zł |
Dron FIMI X8 SE 2022 V2 Standard | 2 826 zł |
Fimi X8 Se 2022 V2 Standard - Dron - 1x bateria, 4K, Gps, zasięg 10km | 2 032 zł |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості квадрокоптера Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2:
- Передача зображення системою RokLink на відстані до 10 км.
- Діапазон ISO 100-6400, швидкість затвора 1/250 с - 1/8000 с
- SAR режим для проведення рятувальних операцій (3-кратний цифровий зум і передача поточної позиції дрона)
- Інтеграція RemoteID для відповідності вимогам польотів FAA та EASA
- Захист від дощу та снігу
- Автоматична зйомка панорам
- Можливість встановлення мегафону (радіус дії до 100 м навколо дрону) та пристрою транспортування та скидання вантажу (до 200 г)
Модификації Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2
Ціни на Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo | від 2 700 zł | 5 пропозицій | ||
Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 | від 1 850 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →