Dron Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2
Zdjęcia 7 |
Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2
Combopodstawowy
Lot:do 35 min, prędkość 65 km/h
Nagrywanie wideo:1920x1080 px 60 kl./s, 3840x2160 px 30 kl./s
Aparat:wbudowana, gimbal do stabilizacji
Wymiary:składany
Waga:768 g
Maksymalna wysokość lotu to 800 m. Prędkość wznoszenia do 5 m/s, prędkość opadania do 4 m/s.
Różni się od wersji X8 SE 2020 lepszym aparatem, RokLinkiem 3 generacji (10 km z opóźnieniem 130 ms vs 8 km i 220 ms), integracją RemoteID, mocniejszym silnikiem (wysokość lotu do 800 m vs 500 m , poziom odporności na wiatr 8 w porównaniu z 6 ).
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Fimi X8 SE 2022 V2
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dron FIMI X8 Se 2022 V2 Standard FIMI X8 SE 2022 V2 S | 2 499 zł |
Dron FIMI X8 SE 2022 V2 Standard | 2 826 zł |
Xiaomi Fimi X8 Se 2022 V2 Standard + Megafon | 2 499 zł |
Dron FIMI X8 SE 2022 V2 Standard | 2 826 zł |
Fimi X8 Se 2022 V2 Standard - Dron - 1x bateria, 4K, Gps, zasięg 10km | 2 499 zł |
pokaż 8 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości drona Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2:
- Transmisja obrazu poprzez system RokLink na odległość do 10 km
- Zakres ISO 100–6400, czas otwarcia migawki 1/250 s – 1/8000 s
- Tryb SAR do akcji ratowniczych (3-krotny zoom cyfrowy i transmisja aktualnej pozycji drona)
- Integracja RemoteID w celu zapewnienia zgodności z lotami FAA i EASA
- Ochrona przed deszczem i śniegiem
- Automatyczne fotografowanie panoramiczne
- Możliwość montażu megafonu (zasięg działania do 100 m wokół drona) oraz urządzenia do transportu i zrzucania ładunku (do 200 g)
Modyfikacje Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2
Ceny na Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo | od 2 700 zł | 5 oferty | ||
Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 | od 1 850 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →