Жорсткий диск WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 ТБ
Відео 14Фото 15 |
WD WDBPKJ0040BBK |
|
Місткий портативний зовнішній жорсткий диск компактного форм-фактора 2.5" з сімейства мобільних HDD-накопичувачів WD Passport Portable, яке включає в себе чотири моделі об'ємом від 1 Гб до 5 Тб. Окрім вражаючої штатної ємності, відрізняється елегантним зовнішнім дизайном з трьома варіантами колірних рішень корпусу, компактними габаритними розмірами і невеликою вагою. Також варто відзначити низьке енергоспоживання, що важливо для стабільної роботи з ноутбуками і ультрабуками.
Об'єму 4 Тб достатньо для файлів великих робочих проєктів, значних обсягів медіаконтенту високого і надвисокої роздільної здатності, а так само великих резервних копій (у т. ч. копій системних розділів і баз даних). Жорсткий диск WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK-WESN підключається за допомогою популярного швидкодіючого інтерфейсу USB 3.2 Gen1, пропускної здатності якого (5 Гбіт/с) цілком достатньо для швидкої передачі великих обсягів інформації.
Крім високої швидкості, також варто відзначити повну зворотну сумісність з попереднім стандартом USB 2.0. Накопичувач відформатований у файловій системі NTFS і готовий до повноцінної роботи в Windows. Зручний корпус товщиною всього 11 мм і значна ємність роблять цей портативний жорсткий диск ідеальним супутником для тих, хто хоче мати важливі файли під рукою у відрядженні, поїздку або подорож.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 ТБ
Усі ціни 45 →WD Dysk zewnętrzny WD My Passport 4TB Czerwony WDBPKJ0040BRD-WESN | 489 zł |
WD My Passport - Zewn?trzny dysk - 4TB - Niebieski | 523 zł |
WD My Passport 4TB czarny HD-EX-WD-0022 | 562 zł |
Dysk WD My Passport 4TB HDD Czarny | 499 zł |
WD My Passport 4TB Blue Worldwide WDBPKJ0040BBL-WESN | 499 zł |
Палітра кольорів
WD My Passport — серія компактних зовнішніх жорстких дисків об'ємом 1, 2, 4 або 5 терабайт з інтерфейсом USB 3.2 Gen 1. На вибір пропонується три кольори корпусу: червоно-червоне, небесно-блакитне і елегантно-чорне. Порт USB впаяний прямо у внутрішній 2.5-дюймовий HDD, що дозволило мінімізувати розміри накопичувача, наскільки це можливо.
Для Windows та macOS
Швидкість послідовного читання та запису однакова - 150 МБ/с, що є межею можливостей 2.5" HDD. Підключається до настільних ПК за допомогою кабелю USB Type-A, тоді як для ноутбуків може знадобитися перехідник на Type-C. А для Apple MacBook потрібно встановити драйвер NTFS for macOS, що можна зробити через фірмовий додаток WD.
Інформація під замком
За його допомогою пропонується налаштувати автоматичне резервне копіювання важливих файлів з ПК на зовнішній диск. А потім зашифрувати вміст накопичувача за наднадійним алгоритмом AES-256. Отримати доступ до файлів буде можливо лише після введення пароля. Якщо ж вам важливіше швидкість запису, ніж об'єм, придивіться до зовнішнього SSD SanDisk Extreme Portable V2.
Модификації WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK
Ціни на WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK |
---|---|---|---|---|
WD Passport Portable WDBYVG0010BBK 1 ТБ | від 258 zł | 21 пропозиція | ||
WD Passport Portable WDBYVG0020BBK 2 ТБ | від 329 zł | 51 пропозиція | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 ТБ | від 489 zł | 48 пропозицій | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0050BBK 5 ТБ | від 569 zł | 14 пропозицій |